Infiltrācijas tunelis Graf

CE sertifikāts

Elektroenerģijas efektivitāte

Kluss

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Vieglie kopjamas

Uzticama garantija

Draudzīgs apkārtējai videi

Bez elektrības

Tālvadības uzraudzība, vadība

15 gadu garantija tvertnēm

10 gadu garantija tvertnēm

2 gadu garantija

Izstrādāts un ražots Vācijā

Atbilst vides prasībām

Iztur vieglo transportlīdzekļu slodzi (līdz 3,5t)

Iztur smago transportlīdzekļu slodzi

Iztur slodzi (līdz 150kg)

Multifunkcionālais infiltrācijas tunelis ir piemērots risinājums gan lietus ūdens gan attīrīto notekūdeņu infiltrācijai gruntī. Svarīgi ir ievērot, lai tuneļi būtu uzstādīti sausajā gruntī tā, lai gruntsūdens maksimālais līmenis paliktu vismaz 50 cm attālumā no infiltrācijas sākuma. Ja nepastāv šādas sausas grunts zonas, jāapsvēr domu par uzbēruma izveidi, infiltrācijas vajadzībām.

Kāpēc tas ir labi?

  • Izturīgs
  • Vienkārši uzstādīt
  • Mazāk rakšanas darbu
  • Ilgstošs

Katrs modulis (11 kg) aizstāji apmēram 800 kg grunts vai pēc tilpuma 36 m drenāžas caurules. Izmantojot infiltrācijas tuneli, ietaupīsiet naudu uz rakšanas darbiem un šķembām. Infiltrācijas tunelis ir izdevīgs un efektīvs risinājums attīrīto notekūdeņu infiltrācijai gruntī.

Infiltrācijas tuneļa moduļi tiek uzstādīti vai nu vienā rindā vai arī vairākās līnijās. Tos viegli pielāgot konkrētajiem apstākļiem un vēlamajam tilpumam. Infiltrācijas tuneļa moduļus uzstādīt var viegli, ātri un instalāciju viegli pārveidot. Infiltrācijas tuneļa modulis sver tikai 11 kg, tādēļ to uzstādīšanai nav nepieciešami speciālie instrumenti. Infiltrācijas tuneļa moduļus ir vienkārši savstarpēji savienot (rindā) un piestiprināt ar gala noslēgiem.

Lejuplādējamie dokumenti

Infiltrācijas tuneļu uzstādīšanas instrukcija

Lejupielādēt

Infiltrācijas tuneļa rasējums

Lejupielādēt