Infiltrācijas tunelis salīdzinājumā ar infiltrācijas cauruli.

CE sertifikāts

Elektroenerģijas efektivitāte

Kluss

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Vieglie kopjamas

Uzticama garantija

Draudzīgs apkārtējai videi

Bez elektrības

Tālvadības uzraudzība, vadība

15 gadu garantija tvertnēm

10 gadu garantija tvertnēm

2 gadu garantija

Izstrādāts un ražots Vācijā

Atbilst vides prasībām

Iztur vieglo transportlīdzekļu slodzi (līdz 3,5t)

Iztur smago transportlīdzekļu slodzi

Iztur slodzi (līdz 150kg)

Infiltrācijas tunelis ir labs alternatīvs savienošanai ar septiķi vai bioloģiskās attīrīšanas iekārtu, no attīrīšanas iekārtas iznākošā ūdens infiltrēšanai infiltrācijas laukumā. Neatkarīgi no infiltrācijas sākuma risinājuma, svarīgāka ir kvalitatīva grunts filtra izveide. Salīdzinot ar cauruli, par tuneļa priekšrocību var uzskatīt tuneļa ērtāku uzstādīšanu.

Darbu var veikt ar lielu ekskavatoru (ar to pašu, ar kuru uzstāda attīrīšanas iekārtu) un patiecoties īsākai tranšejai, mazāk kaitē zemes virsmai un samazinās zālāja atjaunošanas izmaksas. Tuneļiem var izrakt īsāku tranšeju, pateicoties tam, ka tunelis ir platāks, nekā caurule (800 mm salīdzinot ar caurules 100 mm).

Atbilstošu tuneļa moduļu skaitu būtu jānosaka atkarībā no grunts virsmas spējas absorbēt ūdeni (smiltis, māls, morēna) un attīrīšanas iekārtas lieluma. Labāk, ja ir kāds modulis vairāk, nekā mazāk. Tuneļus ir viegli uzstādīt un transportēt. Pēc uzstādīšanas, pār tuneļiem var braukt pāri pat ar automašīnām.

Par caurules priekšrocību uzskatāms zemāks uzstādīšanas dziļums, kas var būt nepieciešams, infiltrācijas laukuma sausas daļas nodrošināšanai starp augstāko gruntsūdens līmeni un infiltrācijas sākumu.

Cenas piemērs

Infiltrācijas tuneļa modulis. Komplektam papildus ir nepieciešami gala noslēgi 35€+PVN pāris.

Cena: 64,24€ €
PVN: 13,49€ €
Pavisam: 77,73€ €

tunnel-vs-imbtoru

Lejuplādējamie dokumenti

Infiltrācijas tunelis Graf 300L, rasējums

Lejupielādēt