Kas būtu jāzina par bioloģiskās attīrīšanas iekārtu apkopi?

CE sertifikāts

Elektroenerģijas efektivitāte

Kluss

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Vieglie kopjamas

Uzticama garantija

Draudzīgs apkārtējai videi

Bez elektrības

Tālvadības uzraudzība, vadība

15 gadu garantija tvertnēm

10 gadu garantija tvertnēm

2 gadu garantija

Izstrādāts un ražots Vācijā

Atbilst vides prasībām

Iztur vieglo transportlīdzekļu slodzi (līdz 3,5t)

Iztur smago transportlīdzekļu slodzi

Iztur slodzi (līdz 150kg)

Neviena notekūdeņu attīrīšanas iekārta nedarbojas pienācīgi bez regulārās apkopes. Tas, vai attīrīšanas iekārta pienācīgi funkcionē, ir lielā mērā atkarīgs no īpašnieka rūpīguma un apkopes servisa sniedzēja profesionalitātes. Pērkot attīrīšanas iekārtu, kopā ar to jāsaņem arī ekspluatācijas un uzturēšanas instrukcija, kā arī – ja tiek piedāvāta šāda iespēja – apmācība no pārdevēja puses.

Regulārā uzraudzība un apkope nodrošina attīrīšanas iekārtas funkcionēšanu atbilstoši prasībām un palīdz izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem.

Izveidojot mūsu produktu klāstu, esam izvēlējušies šādas attīrīšanas iekārtas, kas nodrošina, lai to īpašniekiem nebūtu lieki jāuztraucās par notekūdeņu sistēmas funkcionēšanu un lai servisa sniedzējam būtu vieglāk veikt to apkopi. Graf Klaro attīrīšanas iekārtas ir projektētas tā, lai iekārtas visas iekšējās detaļas būtu viegli izņemamas caur lūku. Tādējādi tās ir viegli tīrāmas un nepieciešamības gadījumā viegli var novērst aizsprostojumus. Tvertnē neatrodas neviens sūknis vai kāda cita mehāniskā ierīce, līdz ar to tiek novērsta avāriju iespējamība grūti sasniedzamās vietās.

Apkopei jābūt izdevīgi un viegli veicamai.