Klaro – bioloģiskās attīrīšanas iekārtas maziem uzņēmumiem un apdzīvotām vietām (ar iedzīvotāju skaitu līdz 1500)

CE sertifikāts

Elektroenerģijas efektivitāte

Kluss

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Vieglie kopjamas

Uzticama garantija

Draudzīgs apkārtējai videi

Bez elektrības

Tālvadības uzraudzība, vadība

15 gadu garantija tvertnēm

10 gadu garantija tvertnēm

2 gadu garantija

Izstrādāts un ražots Vācijā

Atbilst vides prasībām

Iztur vieglo transportlīdzekļu slodzi (līdz 3,5t)

Iztur smago transportlīdzekļu slodzi

Iztur slodzi (līdz 150kg)

Apskats

KLARO GmbH produktu klāstā varam atrast arī lielākas attīrīšanas iekārtas, kuras piemērotas sadzīves kanalizācijas noteikūdeņu apstrādei mazos uzņēmumos un apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz pat 1500. KLARO ražotām sistēmām ir raksturīgi ļoti labi attīrīšanas rezultāti un ārkārtīgi zems enerģijas patēriņš, kā arī uzticamība un izturība

Kāpēc tas ir labs?

  • Zemas ekspluatācijas izmaksas
  • Viegli uzstādīt un uzturēt
  • Uzticams
  • Ar automātisku datu pārraidi

KLARO notekūdeņu attīrīšanas iekārtas uzstādītas vairāk kā 20 pasaules valstīs. KLARO sistēmas atrodas jau vairāk nekā 25000 atšķirīgās ģeogrāfiskās atrašanās vietās. Pateicoties iekārtu labiem attīrīšanas rezultātiem KLARO iekārtas tiek akceptētas arī reģionos ar paaugstinātām prasībām, kā piemēram, pie Norvēģijas fjordiem un vairākās vietās Skandināvijā esošajās karstu zonās. Kvalificētiem speciālistiem ir labs rūpnīcas atbalsts, viņi palīdz noorganizēt iekārtu piegādi un ātri veic gan mazo, gan lielo sistēmu uzstādīšanu un apkopi. Tādējādi nodrošinām, ka sistēma ir prasībām atbilstoši uzstādīta, iedarbināta un darbojas nevainojami.

Kam vislabāk piemērots?

Lielākas bioloģiskās attīrīšanas iekārtas piemērotas izmantošanai vietās, kur diennakts notekūdeņu apjoms pārsniedz 7500 l. Līdz ar to šādas attīrīšanas iekārtas piemērotas maziem uzņēmumiem, skolām, kempingiem, dzīvojamo ēku kompleksiem un ciemiem.

Precizējošie jautājumi un atbildes uz tiem

Ar ko atšķiras no pārējiem iespējamiem risinājumiem?
Visas lielākas attīrīšanas iekārtas tiek projektētas atbilstoši vajadzībām un prasībām. Tai pašā laikā tiek ievērots princips, lai iekārtas būtu viegli uzturamas un ekspluatējamas, viegli uzstādāmas un lai saglabātos zems ekspluatācijas izmaksu līmenis.
Cik ilgs ir sagaidāmais dzīves cikls?
Parasti pieņem, ka konstrukcija kalpos 30-50 gadus.
Cik bieži iekārta prasa apkopi un kas šādu pakalpojumu piedāvā?
Apkopes intervāls vienmēr ir atkarīgs no iekārtas lieluma un patērētāju uzvedības ieradumiem. Katram iekārtas īpašniekam jāseko, vai iekārta funkcionē normāli un problēmām parādoties jāinformē apkopes servisa komanda. Lai izvairītos no pārsteigumiem, iekārtas parasti ir aprīkotas ar attālinātās novērošanas sistēmu, kas automātiski brīdina īpašnieku un apkopes uzņēmumu par traucējumiem sistēmas darbībā. Lielākām iekārtām regulārā tehniskā apkope jāveic 1-2 reizes gadā, kad tiek pārbaudīts iekārtas tehniskais stāvoklis un nepieciešamības gadījumā, sedimentācijas tvertne tiek tīrīta no nogulumiem.
Cik sarežģīta ir uzstādīšana un kas man par to būtu jāzina?
Lielāko iekārtu uzstādīšanu labāk uzticēt pieredzējušiem uzņēmumiem.
Kas piedāvā iekārtu apkopes pakalpojumu?
Regulāro apkopi var piedāvāt dažādi uzņēmumi, kas nodarbojas ar ūdens- un kanalizācijas sistēmu apkopes veikšanu. Apkopi no rūpnīcas puses veic Puhastid OÜ.
Es neatradu šeit atbildi uz savu jautājumu
Informē mūs par savām rūpēm vai bailēm, izmantojot lapas apakšdaļā esošo kontaktformu (vēstule tiek sūtīta uz e-pasta adresi marek@puhastid.ee) vai piezvani +372 52 36 745.

Papildus iespējas

Slāpekļa likvidēšana (denitrifikācija)

Izmantojot slāpekļa noņemšanai +D komplektu, rezultātā iegūstam ļoti striktām prasībām atbilstošu ūdeni. Pēc šīs GRAF sistēmas izmantošanas, neorganiskā slāpekļa daudzums ūdenī būs zem 25mg/l.

Dezinfekcija

Izmantojot +H dezinfekcijas komplektu, rezultātā iegūstam visstingrākajām tīrības prasībām atbilstošu ūdeni. Ūdenī esošas baktērijas un mikroorganismi tiek iznīcīnāti bez ķimikāliju izmantošanas. Līdz ar to attīrīts ūdens atbilst ES direktīvām par peldūdens kvalitāti.

Datu pārraide

Datu pārraide nodrošina avārijas signālu un datu par sistēmas darbību nosūtīšanu uz mobilo tālruni (SMS), kā arī iespēju ērti vadīt notekūdeņu attīrīšanas sistēmu attālinājumā, neierodoties uz vietas. Rezultāts: efektīvāka un uzticamāka sistēma. Pateicoties novērošanas pakalpojumam, klientu apmierinātība ir lielāka un sistēmas darbības traucējumus atklāt izdevīgāk, jo tehniķim nav jāierodas uz vietas. Visas, ar attālinātās novērošanas pakalpojumu savienotas sistēmas, iespējams pārvaldīt speciālajā mājas lapā internetā. Attālinātās novērošanas sistēmas nosaukums ir KLARO Webmonitor.

Attīrīšana no fosfātiem

Fosfātu esamība notekūdeņos izraisa aļģu masveida rašanos. +P komplekts nodrošina fosfātu drošu likvidēšanu un līdz ar to arī kvalitatīvu ūdeni. Par cik fosfātus var likvidēt ķīmiskā ceļā, iekārta šajā nolūkā tiek aprīkota ar dozatorsūkņiem ķimikāliju dozēšanai tvertnē, atbilstoši nepieciešamībai.