Klaro – bioloģiskās attīrīšanas iekārta privātmājām un lauku tūrisma mītnēm

CE sertifikāts

Elektroenerģijas efektivitāte

Kluss

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Vieglie kopjamas

Uzticama garantija

Draudzīgs apkārtējai videi

Bez elektrības

Tālvadības uzraudzība, vadība

15 gadu garantija tvertnēm

10 gadu garantija tvertnēm

2 gadu garantija

Izstrādāts un ražots Vācijā

Atbilst vides prasībām

Iztur vieglo transportlīdzekļu slodzi (līdz 3,5t)

Iztur smago transportlīdzekļu slodzi

Iztur dārza tehnikas slodzi (līdz 150kg)

Apskats

Vācijas uzņēmuma Otto-GRAF GmbH un pieredzējušā attīrīšanas iekārtu ražotāja KLARO GmbH ražotā dozātor-attīrīšanas iekārtas Klaro darbības princips ir notekūdeņu apgaisošana. Tvertnē nav jāievieto neviena zem strāvas esoša detaļa. Visi kustīgie procesi sistēmā tiek darbināti ar trīs – pēc tā saucāmo “gaisa liftu” principa darbojošo –  sūkņu palīdzību, kuru iedarbina kompresors. 

Kāpēc tas ir labs?

  • Praktiski neprasa apkopi
  • Viegli uzstādīt
  • Elastīgs, līdz ar to paplašināms
  • CE sertifikāts

Kompresors ar gaisu nodrošina arī dozātor-attīrīšanas iekārtas otrās kameras dibenā esošo membrānaerātoru. Kompresors un visi pārējie tehniskie elementi praktiski neprasa apkopi un atrodas vadības blokā, kuru var uzstādīt ēkas tehniskajā telpā.

Tvertne nav nevienas elektro- vai rotējošās ierīces un pateicoties tam sistēmas traucējumu iespējamība tvertnes iekšienē praktiski ir izslēgta. Attīrīšanas procesus vada Klaro vadības blokā iebūvēts gaisa kompresors. Gaisa padeves sadali starp atsevišķiem sūknēšanas procesiem regulē speciālā automātika. Gaisa kompresors ir ļoti uzticams un darbojas klusi. Sistēmas diennakts elektrības patēriņš ir tikai 0,14 kWh uz cilvēku.

Kam visvairāk piemērots?

Klaro bioloģiskās attīrīšanas iekārta piemērota visur, kur nepieciešams attīrīt sadzīves kanalizācijas notekūdeņus. Produktu klāstā ietilpstošie, mazākie modeļi ir piemēroti privātmājām un mazākiem dzīvojamo ēku kompleksiem. Tāpat ir pieejami īpašie risinājumi, izmantošanai notekūdeņu apjoma lielo svārstību apstākļos. Šādi apstākļi pastāv piemēram skolās un arī, piemēram, atpūtas centros, kur pasākumi notiek tikai nedēļas nogalēs. Tiekam galā arī ar kempingiem, kur piemēram uzņēmumu vasaras sporta svētku laikā notekūdeņu apjoms desmikāršojas.

Precizējošie jautājumi un atbildes uz tiem

Ar ko atšķiras no pārējiem iespējamiem risinājumiem?
Kā es zinu, ka mana attīrīšanas iekārta funkcionē atbilstoši prasībām?
Cik liels ir bioloģiskās attīrīšanas iekārtas elektrības patēriņš?
Cik ilgs ir iekārtas sagaidāmais dzīves cikls?
Vai iekārtu var visu gadu izmantot arī vasarnīcā?
Cik bieži iekārta prasa apkopi un kas šādu pakalpojumu piedāvā?
Cik sarežģīta ir iekārtas uzstādīšana un kas man par to būtu jāzina?
Kā pasūtīt apkopi par saprātīgām izmaksām?
Es neatradu šeit atbildi uz savu jautājumu

Kā veidojas cena?

Cenas piemērs

Bioloģiskās attīrīšanas iekārta KLARO 5, tvertne, automātika Basic, šļūtenes, plastmasas lūka.

Cena: 2799 €
PVN: 587.79 €
Pavisam: 3386.79 €

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas cena atkarīga no dažādiem faktoriem. Mūsu piedāvātās bioloģiskās attīrīšanas iekārtas sastāv no moduļiem un katrs modulis veido daļu no iegādes kopizmaksām. Piemēram: Tvertne (dažādi izmēri) + lūka (čuguna vai plastmasas) + vadības automātika (Basic vai Plus) + gaisa padeves šļūtenes ar dažādiem garumiem + papildus ierīces (fosfora likvidēšanas modulis, denitrifikācijas komplekts, dažādi vadības bloki).

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas modeļu rādītāji atbilstoši iedzīvotāju skaitam

Iedzīvotāju skaits Maks. diennakts slodze (l/dienā) Maks. organ. noslodze (kg bht5/ dienā) Kopējais apjoms (l) Tilpums (l) Garums (mm) Platums (mm) Augstums (mm) Svars (kg)
5 750 0,30 2700 2700 2080 1556 2010 140
8 1200 0,48 3750 3750 2280 1755 2200 175
10 1500 0,60 4800 4800 2280 1985 2430 220
14 2100 0,84 6500 6500 2390 2100 2710 265

Kompleksā sistēmā ietilpst viena Carat S pazemes tvertne ar starpsienu, tvertnes lūka, viena teleskopiskā aka, gaisa padeves šļūtenes un vienas tvertnes sistēmai paredzētā vadības sistēma.

Papildus iespējas

Slāpekļa likvidēšana (denitrifikācija)

Izmantojot slāpekļa noņemšanai +D komplektu, rezultātā iegūstam ļoti striktām prasībām atbilstošu ūdeni. Pēc šīs GRAF sistēmas izmantošanas, neorganiskā slāpekļa daudzums ūdenī būs zem 25mg/l.

.

Dezinfekcija

Izmantojot +H dezinfekcijas komplektu, rezultātā iegūstam visstingrākajām tīrības prasībām atbilstošu ūdeni. Ūdenī esošas baktērijas un mikroorganismi tiek iznīcīnāti bez ķimikāliju izmantošanas. Līdz ar to attīrīts ūdens atbilst ES direktīvām par peldūdens kvalitāti.

.

Kaugedastamine

Datu pārraide

Datu pārraide nodrošina avārijas signālu un datu par sistēmas darbību nosūtīšanu uz mobilo tālruni (SMS), kā arī iespēju ērti vadīt notekūdeņu attīrīšanas sistēmu attālinājumā, neierodoties uz vietas. Rezultāts: efektīvāka un uzticamāka sistēma. Pateicoties attālinātās novērošanas pakalpojumam, klientu apmierinātība ir lielāka un sistēmas darbības traucējumus atklāt izdevīgāk, jo tehniķim nav jāierodas uz vietas.

Attīrīšana no fosfātiem

Fosfātu esamība notekūdeņos izraisa aļģu masveida rašanos. +P komplekts nodrošina fosfātu drošu likvidēšanu un līdz ar to arī kvalitatīvu ūdeni. Fosfātus var likvidēt ķīmiskā ceļā, iekārta šajā nolūkā tiek aprīkota ar dozatorsūkņiem ķimikāliju dozēšanai tvertnē, atbilstoši nepieciešamībai

.

Komforta komplekts

Lielāks ekrāns un ērtākas pogas vadības sistēmai. Komforta komplektā iekļautais spiediena sensors konstatē nepietiekamu sistēmas noslogojumu, kā rezultātā pie pārāk zema sistēmas noslogojuma (tiek noteikts pēc notekūdeņu daudzuma tvertnē), automātiski tiek ieslēgts “atpūtas” režīms un līdz ar to tiek taupīta elektroenerģija.

Lejuplādējamie dokumenti

Carat S uzstādīšanas instrukcija

Lejupielādēt

Klaro apraksts

Lejupielādēt

Kanalizācijas sistēmas katalogs

Lejupielādēt

Rasējums Klaro 5

Lejupielādēt

Rasējums Klaro 8

Lejupielādēt

Rasējums Klaro 10

Lejupielādēt

Rasējums Klaro 14

Lejupielādēt