Pašenkurojoša tvertne Carat S

CE sertifikāts

Elektroenerģijas efektivitāte

Kluss

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Vieglie kopjamas

Uzticama garantija

Draudzīgs apkārtējai videi

Bez elektrības

Tālvadības uzraudzība, vadība

15 gadu garantija tvertnēm

10 gadu garantija tvertnēm

2 gadu garantija

Izstrādāts un ražots Vācijā

Atbilst vides prasībām

Iztur vieglo transportlīdzekļu slodzi (līdz 3,5t)

Iztur smago transportlīdzekļu slodzi

Iztur slodzi (līdz 150kg)

Apskats

Carat S tvertnes ir ražotas pēc spiedienlējuma metodes no speciālā “Duralen” plastmasas maisījuma. Pateicoties ribotam korpusam un modernai ražošanas tehnoloģijai, šīs tvertnes ir īpaši stipras un izturīgas. Esam tās uzstādījuši arī vietās ar sevišķi smagiem apstākļiem un varam ar lepnumu apstiprināt, ka neesam dzirdējuši pārmetumus. Carat S tvertnes ir piemērotas uzstādīšanai arī zem ceļa braucamās daļas, bet tad plastmasas lūkas vietā jāizmanto čuguna lūka. Plastmasas lūka aprīkota ar bultveida atslēgu, drošības nodrošināšanai.

Carat S tvertne ir moduļtvertne, kas sastāv no divām tvertnes pusēm. Tvertnes puses tiek savstarpēji savienotas ar klipveida stiprinājumiem un starp tvertnes pusēm savukārt atrodas īpaša blīve. Pasūtot Carat S tvertni, tā tiek Jums piegādāta jau samontētā veidā. Ievades atveres var būt ar izmēriem 110mm vai 160mm un tās ir sagatavotas no mūsu puses.

Kāpēc tas ir labi

  • Pašenkurojoša
  • Plašs lūku klāsts
  • Viegli uzstādīt
  • Prece ir noliktavā!

Tvertnes pieejamas ar 2700, 3750, 4800 un 6500 litru tilpumiem.

Kam piemērota Carat S tvertne?

Carat S tvertni var izmantot kā notekūdeņu krājrezervuāru, lietus ūdens krājrezervuāru un arī dzeramā ūdens rezervuāri. Pēdējā gadījumā jāizmanto lūka ar speciālo blīvi un ar filtru, kas novērš putekļu nokļūšanu tvertnē.

Uz Carat S tvertņu bāzes izveidojam arī septiķus, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas un citas sistēmas. Droši jautājiet dažādus risinājumus!

Carat S tvertnes parasti ir uzreiz pieejamas noliktavā.

Precizējošie jautājumi un atbildes uz tiem

Kā ieenkurojas pašenkurojoša tvertne?
Pašenkurojošās tvertnes uzstādīšanai nav jāizmanto betona plāksni tvertnes enkurošanai, pateicoties Carat S tvertnes īpašai konstrukcijai. Tvertne izgatavota pēc spiedienlējuma tehnoloģijas, no speciālā Duralen plastmasas maisījuma un tvertnes korpuss ir ribots. Patiecoties korpusa ribotai formai, tvertnes apvalka platība vairākkārt palielinās un zemes virsmas svara spiediena spēks uz šo platību ir tik liels, ka tas pārsniedz gruntsūdens izraisīto spiediena spēku (augšup) arī tad, ja tvertne ir tukša. Ražotāja veikto testu rezultāti pieļauj, ka gruntsūdens augstākais līmenis var pat sasniegt tvertnes cilindrveida daļas augšējo malu. Un arī tas tikai tāpēc, ka akas blīves nav paredzētas no ārpuses nākošā ūdens apturēšanai ilgā laika posmā
Cik ilgs ir sagaidāmais dzīves cikls?
Parasti tiek pieņemts, ka konstrukcija izturēs 30-50 gadus.
Kā transportēt tvertni?
Tvertnes svars ir mazs un tās viegli transportējamas arī vieglās automašīnas piekabē. Ar mūsu loģistikas partneru palīdzību varam piegādāt preci tieši uz objektu.
Es neatradu šeit atbildi uz savu jautājumu
Informēt mūs par savām vēlmēm, izmantojot lapas apakšdaļā esošo kontaktformu (vēstule tiek sūtīta uz info@kanalizacija.lv) vai piezvani +371 292 765 62.

Cenas piemērs

Tvertne Carat S 2700 l, ar plastmasas lūku, pievienojuma gumija DN100

Cena: 1200,oo €
PVN: 252,00 €
Pavisam: 1452,00 €

Lejuplādējamie dokumenti

Carat S 2700, rasējums

Lejupielādēt

Carat S 3750, rasējums

Lejupielādēt

Carat S 4800, rasējums

Lejupielādēt

Carat S 6500, rasējums

Lejupielādēt