3-kameru septiķi

CE sertifikāts

Elektroenerģijas efektivitāte

Kluss

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Vieglie kopjamas

Uzticama garantija

Draudzīgs apkārtējai videi

Bez elektrības

Tālvadības uzraudzība, vadība

15 gadu garantija tvertnēm

10 gadu garantija tvertnēm

2 gadu garantija

Izstrādāts un ražots Vācijā

Atbilst vides prasībām

Iztur vieglo transportlīdzekļu slodzi (līdz 3,5t)

Iztur smago transportlīdzekļu slodzi

Iztur slodzi (līdz 150kg)

Apskats

Septiķis ir viens no ērtākajiem un lētākajiem notekūdeņu apstrādes risinājumiem mājās vai pirtīs bez centrālās kanalizācijas. Septiķa darbības princips ir cieto daļiņu atdalīšana no notekūdeņiem.

Kāpēc tas ir labi

  • Vienkāršs un uzticams
  • Nav elektrības patēriņa un bojājumu iespēja
  • Tvertnei ir stiprinājuma ribas un garantija.
  • Viegli uzstādīt, cauruļsavienojumi DN110.

No septiķa iznākošais ūdens tiek tālāk novirzīts infiltrācijas laukā, kur ūdens plūst cauri grunts filtram un iesūcas gruntī. Gadījumā, ja zemes virsmas slīpuma vai lieka mitruma dēļ nepieciešams infiltrācijas lauku izveidot augstāk par septiķi, to var izdarīt, izmantojot ar sūkni aprīkotu septiķi, kas attīrīto ūdeni no septiķa automātiski pārsūknē uzbērumā esošajā infiltrācijas tunelī.

Pirms iegādāties septiķi, obligāti jāiepazīstas ar konkrētajā reģionā spēkā esošajiem, vietējās pašvaldības noteikumiem, lai uzzinātu, vai ir atļauts uzstādīt lokālo septiķi un izbūvēt infiltrācijas lauku.

Precizējošie jautājumi un atbildes uz tiem

Kāda ir atšķirība salīdzinot ar pārējiem iespējamiem risinājumiem?
Trīskameru septiķis ir viens no izplatītākajiem notekūdeņu apstrādes risinājumiem. Cenu ziņā, tas ir viens no izdevīgākajiem risinājumiem, bet jārēķinās arī ar enkurošanas plāksnes izmaksām.
Cik ilgs ir sagaidāmais dzīves cikls?
Parasti pieņem, ka konstrukcija kalpos 30-50 gadus. Mēs dodam stiklšķiedras septiķa tvertnei 10 gadu garantiju. Tai pašā laikā ir skaidrs, ka aiz septiķa esošais infiltrācijas lauks jāatjauno biežāk. Normālais dzīves cikla garums 7-10 gadi.
Vai to var izmantot visu gadu arī vasarnīcā?
Jā, var. Septiķi jātīra tad, kad tajā sakrājušies nogulumi noteiktajā apjomā. Vasarnīcas gadījumā iespējams, ka septiķis bez tīrīšanas var funkcionēt vairākus gadus.
Cik bieži jāveic tehniskā apkope un kas to piedāvā?
Septiķa apkope pēc būtības nozīmē attīrīšanu no nogulumiem. Šādu pakalpojumu var pasūtīt no uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar fekāliju izvešanu.
Cik sarežģīta ir uzstādīšana un kas man par to ir jāzina?
Pirms uzstādīšanas izlasot instrukciju, septiķa uzstādīšana nav sarežģīta. Tomēr darbi veiksies raitāk, pasūtot uzstādīšanas pakalpojumu no pieredzējuša uzņēmuma.
Kā veidojas cena?
Septiķa pašizmaksa atkarīga no septiķa izmēriem. Svarīgi ir izvēlēties septiķi ar pietiekošu tilpumu, kā arī attiecīgo materiālu infiltrācijas lauka izveidei. Septiķa uzstādīšanas izmaksas atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram attālums no ēkas (trase garums), augsnes īpatnībām un uzstādīšanai nepieciešamo materiālu (smiltis, enkurošanas plāksne, trases materiāls utt.) daudzuma.
Es neatradu šeit atbildi uz savu jautājumu
Informē mūs par savām vēlmēm, izmantojot lappuses apakšdaļā esošo kontaktformu (vēstule tiek sūtīta uz info@kanalizacija.lv) vai piezvani +371 292 765 62.

Attīrīšanas iekārtu tipu rādītāji atbilstoši iedzīvotāju skaitam

Iedzīvotāju skaits Tilpums kopā (l)  Nepieciešamo infiltrācijas tuneļu skaits* Garums (mm) Diametrs (mm) Cena ar PVN (€)
  4 2000 4 2300 1100           1225,00€
  5  3000                 5 3200      1100   1400,00€
  8 5000 8 5300 1100 2100,00€
           

*Infiltrācijas tuneļu skaits atkarīgs no septiķa noslodzes un grunts spējas absorbēt ūdeni. Prasiet padomu par ieteicamo tuneļu skaitu.

Mūsu piedāvātajos septiķu komplektos ietilpst nepieciešama izmēra septiķis apkalpes šahtas ar plastmasas vākiem. Papildus opcijas enkurošanas siksnas, nepieciešamais skaits infiltrācijas tuneļu, ģeotekstils un vēdināšanas caurule. 

Lejuplādējamie dokumenti

Rasējums septiķi 2-10m3

Lejupielādēt

Ja neatradi sev piemērotu, skaties arī tos